اخبار دندانپزشکی

دوربین های داخل دهانی یکی از دستگاه های به روز شده ی دندانپزشکی

دوربین های داخل دهانی

دوربین های داخل دهانی ، دوربین هایی که داخل بدن قرار گرفته اند ، به پزشکان این امکان را می دهند تا تصاویر دیجیتالی را از داخل دهان بیمار ضبط و نمایش دهند ؛ این دوربین ها ، ابزاری با ارزش برای آموزش بیمار و اسناد پرونده است .

بسیاری از دوربین های داخل دهانی بدون نیاز به روشنایی خارجی می توانند تصاویر را توسط ال ای دی که درون آن ها قرار داده شده  ضبط کنند .

 دوربین های داخل دندان آمیخته شده با تکنولوژی روز

دستگاه های به روز شده ی دندانپزشکی1

دوربین های داخل دهانی توسط کابل یو اس بی معمولا به کامپیوتر متصل می شوند و کاملا قابل حمل و جا به جایی هستند .

بیماران همیشه درمانی را که نمی توانند درک کنند ، قبول نمی کنند ، اما یک دوربین داخل بدن به آنها اجازه می دهد تا آنچه را می بینند ، درک کنند و تشخیص دندان پزشک ررا به راحتی با دیدن تصاویر درون دهانشان متوجه شوند .

مشکلی مانند دندان شکسته ، می تواند راحت تر تشخیص داده شود و نادیده گرفتن آن هنگام بزرگنمایی در مانیتور رایانه یا صفحه تلویزیون غیرممکن است.

برخی از دوربین ها همچنین می توانند تصاویر کاملاً فوق العاده چهره را برای سوابق بیمار ضبط کنند و به صورت الکترونیکی بایگانی کنند .

یوکلید؛ افزایش استانداردها

 ما می دانیم زندگی روزانه یک پزشک تا چه اندازه می تواند پرمشغله باشد، بنابراین هدف ما این است که زمان و هزینه ای را که مشتریان ما برای یافتن محصولات با کیفیت بالا و قیمت های مناسب صرف می کنند ، به حداقل برسانیم. مدیریت فروشگاه اینترنتی یوکلید که در زمینه کسب و کار فروش تجهیزات و لوازم دندان پزشکی فعالیت می نماید، با طراحی و پیاده سازی یک وب سایت خلاق با سهولت در کاربری، فرآیند نمایش و عرضه محصولات را مکانیزه نموده و تلاش می کند  با رویکرد بهبود و افزایش تجربه مشتری در خرید آنلاین، در بازار خود به این هدف عالی برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *