آقای دکتر حسن علی شفیعی

وبینار: تماس حداقلی دندانپزشکان در مواجهه با پاندمیک

بدون تردید، این بیماری همه گیر چالش های جدید و ناشناخته ای را به همراه داشته است، با این وجود پزشکان به تعامل با و درمان بیماران ادامه می دهند تا از بهترین نتایج بالینی اطمینان حاصل کنند. با فراهم بودن ابزارها و فناوری مناسب، ترکیبی از مشاوره های مجازی و فیزیکی بیماران را در مسیر پیشرفت نگه می دارد. پیشرفت قرار ملاقات های مجازی مطابق با بیماران و مصرف کنندگانی است که برای وقت خود ارزش قائل هستند و به گزینه های صرفه جویی در زمان و راحت گرایش دارند. این افراد به دنبال قرار ملاقات های کمتر، زمان های درمان کوتاه تر، و حداقل قرار ملاقات های اورژانس هستند. با درمان ابتدا ساژیتال (SAGITTAL FIRST)، که وسیله MOTION 3D را در ابتدای درمان قرار می دهد و رابطه AP را اصلاح می کند، پایش بیمار به صورت مجازی همزمان با صرفه جویی در زمان آسان است.

وسیله MOTION 3D یک وسیله فعال نیست. این وسیله زمانی که حرکت مطلوب حاصل شود، از کار باز می ایستد. بیماران می توانند تا زمانی که کلاس 1 حاصل شود به صورت مجازی یا از راه دور معاینه شوند. توجه به این نکته اهمیت دارد که استفاده از سیم های All-New M-Series (شامل سیم .015 CuNi) و توالی سه-سیم ابتکاری به همراه براکت سلف لیگیت این امکان را برای پزشکان فراهم می کند تعداد قرار ملاقت های لازم را کاهش دهند و پیگیری خود را به صورت دیجیتال و از راه دور پایش کنند. این پروتکل درمان و وسایل منحصربه­فرد همچنین پیچیدگی های ارتودنتیک مکانیکی را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهند و به پزشکان کمک می کند برای سناریوهای اورژانس یک راهنمای از راه دور ایجاد کنند.

نکته: هیچ اعتبار CE ارائه نمی شود.

دکتر لوئیس کاریئر (DR. LUIS CARRIÈRE) مدرک دندان پزشکی خود را از دانشگاه کامپلوتنس در مادرید در سال 1991 دریافت کرد. او به دانشگاه بارسلونا رفت و مدرک کارشناسی ارشد خود در ارتودنسی را در سال 1994 دریافت کرد و سپس در سال 2006 مدرک دکترای خود در ارتودنسی را دریافت کرد. دکتر کاریئر برای Carriere Distalizer MB موفق به دریافت جایزه International Design Award Delta Gold ADI-FAD 2009 و جایزه Joseph E. Johnson Award شد. او یکی از اعضاء هیئت بررسی تحریریه (Editorial Review Board) ژورنال آمریکایی ارتودنسی و ارتودنسی دندان –صورت است.

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]