اخبار دندانپزشکی

پیوند کامپوزیت باعث لبخند شما می شود

پیوند کامپوزیت

پیوند کامپوزیت یک روش جدید در دندانپزشکی زیبایی نیست اما با محبوبیت تصاعدی در حال رشد است.

اگر تاکنون در مورد آن چیزی نشنیده اید، احتمالاً در آینده ای نزدیک چنین چیزی را خواهید شنید. رشد در برنامه های درمانی پیوند کامپوزیت به ویژه در کلینیک کاردیف ما قابل توجه بوده است. در کمتر از یک ساعت ، لبخند شما قابل تغییر است. به همین دلیل این روش در میان کسانی که به دنبال لبخند کامل هستند بسیار مطلوب شده است.

توضیحی درباره پیوند کامپوزیت

پیوند کامپوزیت جهت بهبود زیبایی دندان ها است.

این نکته قابل توجه است زیرا درمانی برای هیچ مسئله خاص دندانپزشکی نیست. گاهی اوقات به آن “پیوند لوازم آرایشی” گفته می شود. باندینگ از مواد کامپوزیت مخصوص برای صاف کردن و اصلاح ناصافی های دندان مانند تراشه ها، شکافها و لبه های ناهموار استفاده می شود. همچنین با تقویت دندان های تراش خورده و فرسوده می تواند برای شما مفید باشد. اگر دندانپزشک شما مهارت کافی داشته باشد، قادر خواهد بود با استفاده از مواد کامپوزیت اطراف دندانهای فعلی شما را به شکل کاملاً جدید و مطلوب تری درآورد. بعضی اوقات تغییر فقط باید جزئی باشد تا تأثیر زیادی بر لبخند شما بگذارد. در موارد دیگر ، کل دندان باید پوشانده شود. این به عنوان “روکش کامپوزیت” شناخته می شود.

پیوند کامپوزیت1

در طول درمان پیوند کامپوزیت شما چه اتفاقی می افتد؟

ما در مورد چگونگی اتصال چند منظوره کامپوزیت توضیح داده ایم.

یکی دیگر از دلایل اصلی محبوبیت آن سرعت سریع و چشمگیر است که در آن می توان درمان را به پایان رساند. به دلیل سهولت نسبی پیوند کامپوزیت ، یک دندانپزشک ماهر می تواند در کمتر از یک ساعت درمان را کامل کند. البته ، این به میزان کار شما بستگی دارد.

از سوزن می ترسید؟

جای نگرانی نیست. در بیشتر موارد حتی ماده بیهوشی مورد نیاز نیست.

مواد پیوند کامپوزیت که در طول درمان شما استفاده می شود ، لمس آن کاملاً نرم است و به راحتی بر روی دندانهای شما قالب می شود. با این حال، به محض اینکه همه چیز در جای خود قرار گرفت و ما از ظاهر آن راضی خواهیم بود. مواد با یک نور فعال کننده خاص پالس می شوند که آن را سخت و محکم می کند.

پیوند کامپوزیت2

مزایای پیوند کامپوزیت چیست؟

۱- لبخند جدید شما بلافاصله آماده است و باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.

در واقع با انجام پیوند کامپوزیت، شما در حال اصلاح یک لبخند هستید. لبخند شما از نظر زیبایی شناسی بسیار جذاب تر به نظر می رسد. شما احساس اطمینان خواهید کرد که دندانهای خود را در عکسها نشان دهید و لبخند خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

۲-  پیوند کامپوزیت درمانی فوق العاده سریع و ایمن بسیار سریعتر از کار سفید کردن دندان است.

جایگزین بودن آن به چگونگی قرارگیری دندان های شما در حال حاضر بستگی دارد. همچنین به دلیل این واقعیت که معمولاً به هیچ آمادگی نیاز نیست و درمان غیرتهاجمی است ، بسیار ایمن است.

۳- بدون سوزن انجام می شود و هیچ تزریقی برای نگرانی شما در بیشتر موارد وجود ندارد.

۴- به طور بالقوه پیوند کامپوزیت می تواند هزینه کمتری نسبت به گزینه های دیگر داشته باشد.

این به میزان کار شما برای انجام کار بستگی دارد. با این حال ، هزینه کلی حدود ۱۰۰ پوند برای هر دندان برای باندینگ یا ۳۸۰ پوند برای هر دندان برای روکش های کامپوزیت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *