وبینار آقای دکتر محمد فراهانی :Correction of Class 2 Malocclusion, Powerscope 2

وبینار آقای دکتر محمد فراهانی با موضوع ؛ تصحیح ناهنجاری های کلاس ۲ با استفاده از دستگاه فیکس فانکشنال ‍پاور اسکوپ ۲ محصول آمریکن ارتودنتیکس.

ادامه مطلب

وبینار آقای دکتر ظفرمند؛ Bidimensional Technique

وبینار آقای دکتر ظفرمند با موضوع Bidimensional Technique در این وبینار آقای دکتر به بررسی این تکنیک می پردازند و اطلاعات مفیدی را در دسترس عموم قرار می دهند .

ادامه مطلب

وبینار دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی در ایران

در این وبینار اقای معصومی از شرکت راهنمای لبخند اطلاعات مفید و ارزشمندی درباره ی تاثیرات فعالیت در فضاهای مجازی و همچنین داشتن وبسایت و مباحثی از این قبیل که برای تمامی دکترهای ایران مفید میباشد را اختیارشان قرار می دهد.

ادامه مطلب

تماس حداقلی دندانپزشکان در مواجهه با پاندمیک از دکتر کرییر

بدون تردید، این بیماری همه گیر چالش های جدید و ناشناخته ای را به همراه داشته است، با این وجود پزشکان به تعامل با و درمان بیماران ادامه می دهند تا از بهترین نتایج بالینی اطمینان حاصل کنند.

ادامه مطلب

وبینار دکتر لئون کلمپنر و ایمی اپستین | ویزیت خود را کنسل نکنید

اپیدمی ویروس کرونا (کووید-۱۹) زندگی و کسب وکارهای ما را به شدت مختل کرده است.مثل بسیاری از صنایع دیگر، صنعت ارتودنسی وابسته به تعاملات رو در رو است و مشاغل اثرات تدابیر مهمی که برای محدود ساختن مواجهه جاری شدهاند را احساس می کنند.

ادامه مطلب

اندو پرپ کرم از مهمترین تجهیزات اندو برای درمان کانالهای ریشه3

اندو پرپ کرم از مهمترین تجهیزات اندو برای درمان کانالهای ریشه

تجهیزات اندو برای درمان کانال های ریشه در چند محصول مختلف خلاصه می‏ شود که می توانند به راحتی تمام شکافهای سیستم کانال...

ادامه مطلب