مقالات

براکت سرامیکی Radiance

براکت سرامیکی Radiance

Radiance Plus TM با ویژگی هایی که دیگر براکت های زیبایی با آنها قابل مقایسه نیستند، نتایج خارق العاده ای را ارائه می کند. این جدید ترین نسل Radiance همراه با ارتقاء هایی شامل Visual Placement Aids (VPAs) برای دقت پیوند، و یک شعاع تا وینگ قوی و ضخیم تر، قوی تر و حتی خیره کننده تر از نسل قبلی است.

یاقوتی شفاف

یاقوتی شفاف

Radiance Plus TM شفاف ترین براکت ارتودنسی دوقلوی سرامیکی موجود بوده، ثابت شده است بسیار شفاف تر از دیگر سیستم های سرامیکی مونوکریستالین یا پلی کریستالین است. هر براکت Radiance Plus TM از یک کریستال یاقوت خالص مصنوعی – یکی از محکم ترین مواد در طبیعت، پس از الماس – ساخته می شود. این کریستال صیقل خورده و با حرارت پولیش می شود و از آن یک براکت بسیار محکم و زیبا ساخته می شود که تقریباً روی دندان ها دیده نمی شود. یک مطالعه اخیر که در مجله American Journal of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics (مجله ارتودنسی و ارتوپدی دندان – صورت آمریکا) منتشر شد Radiance Plus TM را به عنوان روشن ترین براکت مونو کریستالین که تا کنون آزمایش شده است درجه بندی کرد.

 

عملکرد

Radiance Plus به دلیل عرض مزیال-دیستال بهینه بر روی دندان های ثنای میانی فک بالا و دندان های نیش کنترل چرخشی خارق العاده ای را ارائه می کند. این کنترل قدامی بیشتر بدون فدا کردن زیبایی نتایج دقیقی را امکان پذیر می کند. ریسک شکستن تای وینگ کاهش یافته، توان بستن بهتر می شود، و قابلیت Visual Placement Aids (VPAs) فاقد لاتکس باعث می شود جایگذاری براکت در هر نوبت آسان و دقیق شود. ریسک ایجاد لکه که در سایر سیستم های کدبندی رنگی دیده می شود را ندارد.

عملکرد
استحکام

استحکام

روش ساخت مونو کریستالین گرمکاری شده Radiance Plus ساختار بسیار محکمی به آن می دهد و فرآیند پولیش حرارتی اختصاصی برای از بین بردن هر گونه ریز حفره یا نقص که بتواند یکپارچگی براکت را به خطر بیاندازد، انرژی کافی ایجاد می کند. مکانیک اسلایدینگ بهتر شده است، و براکت شکست گشتاور را بیش از سه برابر بیشتر از براکت های پلی کریستالین تحمل می کند. افزایش ضخامت تای وینگ سبب تقویت بدنه محکم آن می شود، و پایه ثبت اختراع شده Quad Matte TM استحکام پیوند بی نظیری را فراهم می کند.

براکت سرامیکی Radiance
9k=
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *