پادکست‌ها

پادکست مارا

پادکست مارا

خانم دکتر سولماز فرهنگ در پادکست اختصاصی خود به نام “مارا” : در پادکست مارا ، هدف خانم دکتر فرهنگ گفتگو درباره‌ی درمانهای ارتودنسی (از A_Z) یا فانکشنال تا ارتودنسی ثابت می‌باشد‌. باتوجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌های آموزش حضوری ، پادکست مارا کمک زیادی به به‌روز بودن علم و اطلاع از مقالات جدید میکنید.

هدف ما ، افزایش آگاهی برای ارتودنتیست‌ها ، رزیدنت‌ها … وحتی برای مراقبین سلامت بیماران که والدین هستند، است.  پادکست مارا ، سعی دارد مطالب جدید دنیای علم ارتودنسی را به‌صورت مرتب و طبقه بندی‌ شده و پیوسته در دسترس شنوندگان قرار دهد تا باعث جذب شنوندگان به خود شود.

پیش از شرایط کرونایی ، نمایشگاه‌ها و مراسم دیگر که به صورت حضوری برگزار میشدند ، مکانی برای تبادل اطلاعات بودند اما امروزه که دنیای ما به سمت مجازی شدن پیش میرود و مشغله ی زیاد پزشکان ، این پادکست میتواند توضیح علمی جامعی باشد تا راه یادگیری و تبادل اطلاعات را آسان‌تر کند‌.

در انتها میتوان گفت که پادکست مارا ، اولین و تنها پادکستی است که میخواهد به‌طور جامع در مورد ارتودنسی گفتگو کند و برای اینکار از مقالات به‌روز و منابع معتبر کتب دانشگاهی و آموزشی و همچنین گفتگو با برترین اساتید دانشگاهی استفاده میکند .

جهت درخواست تولید کتاب صوتی شما بصورت رایگان میتوانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

تولید رایگان کتاب صوتی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.