پادکست‌ها

پادکست مارا

پادکست مارا

خانم دکتر سولماز فرهنگ در پادکست اختصاصی خود به نام “مارا” : در پادکست مارا ، هدف خانم دکتر فرهنگ گفتگو درباره‌ی درمانهای ارتودنسی (از A_Z) یا فانکشنال تا ارتودنسی ثابت می‌باشد‌. باتوجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌های آموزش حضوری ، پادکست مارا کمک زیادی به به‌روز بودن علم و اطلاع از مقالات جدید میکنید.

هدف ما ، افزایش آگاهی برای ارتودنتیست‌ها ، رزیدنت‌ها … وحتی برای مراقبین سلامت بیماران که والدین هستند، است.  پادکست مارا ، سعی دارد مطالب جدید دنیای علم ارتودنسی را به‌صورت مرتب و طبقه بندی‌ شده و پیوسته در دسترس شنوندگان قرار دهد تا باعث جذب شنوندگان به خود شود.

پیش از شرایط کرونایی ، نمایشگاه‌ها و مراسم دیگر که به صورت حضوری برگزار میشدند ، مکانی برای تبادل اطلاعات بودند اما امروزه که دنیای ما به سمت مجازی شدن پیش میرود و مشغله ی زیاد پزشکان ، این پادکست میتواند توضیح علمی جامعی باشد تا راه یادگیری و تبادل اطلاعات را آسان‌تر کند‌.

در انتها میتوان گفت که پادکست مارا ، اولین و تنها پادکستی است که میخواهد به‌طور جامع در مورد ارتودنسی گفتگو کند و برای اینکار از مقالات به‌روز و منابع معتبر کتب دانشگاهی و آموزشی و همچنین گفتگو با برترین اساتید دانشگاهی استفاده میکند .

جهت درخواست تولید کتاب صوتی شما بصورت رایگان میتوانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

تولید رایگان کتاب صوتی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *