مقالات

تیوب ifit آمریکن

تیوب ifit آمریکن

ifitTM نسل بعدی باکال تیوب

ifit جدیدترین و پیشرفته ترین تیوب شرکت American Orthodontics بوده، بهترین ترکیب کارآیی، سهولت، و آسایش بیمار را ارائه می کند.

تیوب ifit آمریکن

کوتاه

ifit از یک طراحی بسیار کوتاه برخودار است که در صنعت مربوطه نظیر ندارد – این تیوب حتی از تیوب LP Tube ما نیز کوتاه تر است. این کوتاهی اندازه به ارائه آسایش استثنایی برای بیمار بدون فدا کردن کارآیی کمک می کند.

موقعیت ابتکاری قلاب

قلاب ifit در لبه میزال بدن قرار دارد، و زاویه آن تقریباض افقی است. این ویژگی تضمین می کند قلاب از سطح صورت بیرون نزند، که این امر باعث افزایش آسایش بیمار شده و از دشواری پیوند می کاهد.

ورودی مخروطی (قیفی) مرکزی

ورودی مرکزی مخروطی شکل ifit در بین تمام تیوب های ساخت شرکت American Orthodontics از همه بزرگتر است، و امکان داخل کردن آسان و موفقیت آمیز سیم از هر زاویه ای را فراهم می کند.

خط استقرار و راهنماهای موقعیت یابی

یک خط استقرار افقی و راهنمای موقعیت یابی ابزار باعث می شوند کار گذاشتن American Orthodontics آسان شود. خط استقرار افقی برای لبه اکلوزال دندان مبنای بسیار خوبی را فراهم می کند، در حالی که راهنماهای موقعیت یابی پیوند را در بخش قدامی آسان تر می کنند.

خط استقرار و راهنماهای موقعیت یابی
پیوند و فیت بهتر

پیوند و فیت بهتر

ifit با پد پیوند انقلابی و شیار پیشرفته خود استحکام و دقت پیوند خارق العاده ای را ارائه می کند. پدهای نگهدارنده مکانیکی دوبل مش درجه 80 ریز ساییده را بر روی یک پایه فویل آجدار (فویل اچ) نگه می دارد، و شیار کاملاً مشخص فیت دقیقی را فراهم می کند.

طراحی مدرن بارز

به تمام جزئیات طراحی توجه شده است تا ifit برای بیمار راحت تر و برای پزشکان و پرستاران دقیق تر شود. ظاهر کارآمد ifit شامل تیوب که از سمت مزیال (میانی) به سمت دیستال (خلفی) مخروطی شده است، یک لبه مزیال حلزونی از نمای صورت، و یک جهت قلاب افقی تر می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *