مقالات

پاوراسکوپ 2:Class 2 Corrector

پاوراسکوپ 2:Class 2 Corrector

پاوراسکوپ 2 یک راهکار نوآورانه Chairside برای اصلاح ناهنجاری­های کلاس 2 است.

این اپلاینس از یک روش نصب منحصربفرد نصب بر روی وایر بهره می­گیرد، آماده­ سازی و نصب آن تنها در عرض چند ثانیه انجام می­شود، نیازی به مونتاژ، تنظیمات یا سرهم کردن بند­های مخصوص نیست و برای نصب آن نیازی به همکاری بیمار نمی­باشد.

پاوراسکوپ 2:Class 2 Corrector

پاوراسکوپ دارای طراحی تلسکوپی یکپارچه و تک سایز است و در حین درمان نیازی به باز کردن ندارد و موجب کاهش دفعات ویزیت اورژانسی می­شود. این اپلاینس با بهره ­گیری از یک طراحی فعال با کمک فنر، در حین درمان نیروی مداومی ایجاد می­کند. این فنر داخلی نیکل تیتانیوم نیرویی معادل 260 گرم ایجاد می­کند که در مقایسه با سایر ابزارهای اصلاحی کلاس2 می­تواند موجب کاهش مدت درمان شود.

مفصل توپی منحصربفرد آن امکان انجام بیشترین حرکات افقی بدون بر هم زدن آرامش بیمار را فراهم می­کند.

پاوراسکوپ 2 اکنون دارای یک غلاف کمکی مغناطیسی است که به نصب سریع آن در مطب کمک می­کند و همچنین اتصال آن با وایر در حین نصب را ممکن می­کند.

نصب این اپلاینس با اسکروهایی دارای سرپیچ­هایی شش گوش ایمن و آسان است، نصب راحت روی وایرها انجام می­شود، با یک سیم چهارگوش استیل 17X25 با اسلات oa یا یک سیم 19X25 با اسلات OD بیشترین فیت و پایداری را فراهم می­کند. در حین نصب، بخاطر وجود یک اسکروی معکوس استفاده شده در سمت راست این اپلاینس، احتمال شل شدن اسکرو به کمترین میزان ممکن می­رسد، به این معنی که این اپلاینس با پیچش اسکرو در جهت چپ سفت می­شود(چپ­گَرد) نه در جهت راست.­ اپلاینس سمت چپ در همان جهت معمول راست نصب می­شود. می­توانید مهره­های اتصال به وایر پاوراسکوپ را ببینید که روی وایر قرار گرفته­اند و در عوض، پیچ بعنوان یک تکیه­گاه، این اپلاینس را در سر جای خود نگه می­دارد.

پاوراسکوپ 2:Class 2 Corrector

طراحی بدون لبه و ظریف پاوراسکوپ باعث کمک به راحتی بیمار و بهبود جنبه­ های زیبایی شناختی می­شود. واشرهای تنظیمی موجب تسهیل فعال­سازی و کنترل پیشرفت در حین درمان می­شود.

کمپانی American Orthodontics با انجام آزمون­های آزمایشگاهی و ارزیابی ­های میدانی گسترده، تضمین کنندۀ بالاترین استانداردهای کیفیت است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *