مقالات

براكت های سلف ليگيتينگ آمریکن

براكت های سلف ليگيتينگ آمریکن

براکت های Empower2 ساخت شرکت American Orthodontics کامل ترین سیستم براکت Self-Ligating در این صنعت بوده، فناوری پیشرفته ای را در اختیار شما قرار می دهد که کنترل را در دستان شما قرار داده و این امکان را برای شما فراهم می کند بیماران خود را به روش خود درمان کنید.

Empower2 انتخاب یک سیستم کاملاً اینتراکتیو یا یک سیستم کاملاً منعفل را برای شما فراهم می کند. براکت های اینتراکتیو Empower2 در آغاز درمان اصطکاک لیگاسیون کمتری را ارائه کرده و برای کمک به چرخش ها و گشتاورهای نهایی در مراحل پایانی کنترل بیشتری را فراهم می کنند، در حالی که براکت های منفعل در تمام طول درمان اصطکاک لیگاسیون کمتر و مکانیک نیروی پایین تری را امکان پذیر می کنند.

براكت های سلف ليگيتينگ آمریکن

Empower2 با سیستم فعال سازی دوگانه ثبت اختراع شده خود همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند بهترین ویژگی های سیستم های براکت اینتراکتیو و منفعل را با هم ترکیب کنید. این مفهوم ابتکاری این امکان را برای شما می کند از براکت های اینتراکتیو بر روی دندان های قدامی و از براکت های منفعل بر روی دندان های خلفی استفاده کنید.

Empower2 جدیدترین نسل از براکت های فلزی Empower2 است که با ویژگی هایی که استحکام و قابل اطمینان بودن براکت ها را افزایش می دهد عملکردی که نیاز دارید را ارائه می کند.

بست مقاوم Empower2 20% ضخیم تر از مدل های قبلی است، که این امر نیروی سیم را افزایش و دفرم شدن بست را کاهش می دهد. این در بست قوی تر سیم را در تمام مدت درمان به کارآیی کامل خود رسانده، نیروی پیوسته کمتری را ارائه می کند که تجربه راحت تری به بیمار می دهد.

براكت های سلف ليگيتينگ آمریکن
براكت های سلف ليگيتينگ آمریکن

با پدهای اتصال حکاکی شده با حداکثر نیروی نگهدارنگی اتصال محکم ایمنی تضمین می شود. پاکت های Photo Etched کمتر از مش درجه 80 سطح پاس (pas surface) را افزایش داده و پدها برای افزایش استحکام پیوند به میزان 15 تا 30 درصد بیش از پدهای فاقد حکاکی دقیق، دارای حکاکی دقیق می باشند.

خانواده Empower2 بیشتر ویژگی ها، انتخاب ها و امکانات درمان را در یک سیستم ارائه می کند.

کل خانواده Empower2 از یک ابزار باز کردن دو سر استفاده می کند، که دو روش باز کردن را فراهم می کند. نوک دو شاخه ابزارها در تمام سری براکت های Empower2 با سوراخ صورت درگیر شده و به عنوان روش باز کردن اصلی عمل می کند؛ دقت کنید برای نگه داشتن دندان و عمل به عنوان کمک برای جلوگیری از باز کردن بیش از اندازه بست از یک انگشت استفاده کنید.

براكت های سلف ليگيتينگ آمریکن

نوک تک شاخه با دنباله بست بر روی براکت ها درگیر می شود و به عنوان گزینه ای دیگری برای باز کردن براکت های فلزی Empower Clear یا Empower 2 عمل می کند. به دلیل اینکه نشاندن کامل سیم در زمان بستن بست ضروری است، از نوک دو شاخه برای نشاندن سیم در داخل شکاف نیز استفاده می شود. تمام بست های Empower2 به راحتی با فشار ساده انگشت بسته می شوند.

ترکیب فناوری Self-Ligating (براکت های) Empower2 با نیروهای ملایم مداوم کارکرد قوی ای را برای درمان موثر دندان ارائه می کند که به همراه فناوری فعال سازی دوگانه ابتکاری به تنهایی یک کلاس است.

این توازن عمل و ویژگی های دوستدار بیمار کمک می کند به بیماران شما لبخندی را بدهید که برای تمام عمر باقی می ماند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *