مقالات

برای تعمیرات پلایر ارتودنسی چه باید کرد؟

برای تعمیرات پلایر ارتودنسی چه باید کرد؟

شارپینو یک شرکت متخصص در تعمیرو بازیابی ابزار دندان پزشکی و اینسترومنت ارتودنسی است.امروزه هزینه های درمان در کشور سخت تحت تاثیر افزایش قیمت محصولات پزشکی و تحریم ها قرار گرفته است. ابزار دندان پزشکی و اینسترمنت های ارتودنسی بعنوان یک کالای مصرفی به مرور زمان ویا براثر استفاده نادرست دچار آسیب میشوند و قابلیت استفاده خود را از دست میدهند.

شارپینو امروز برای بازگرداندن این ابزار به دنبال راه حل های گوناکونی رفته است وبا دقت کیله مراحل بازسازی و ریکاوری ابزار برای استفاده مجدد را انجام میدهد.

لازم به ذکراست تمامی آسیب ها قابل بازسازی نیست اما شارپینو در این راه تمامی سعی خودرا میکند تا از طریق بازسازی ابزار، یه کاهش خروج ارز از کشور و کاهش هزینه ها درمان کمک کند.

انواع آسیب ها و اصلاح ابزار

ابزار ارتودنسی و دندان پزشکی به علت نوع کاربرد و نگهداری دچار آسیب های گوناگون میشوند که متداول ترین آسیب ها شامل زنگ زدگی، کند شدن،شکستگی،سایش و ازبین رفتن فرم اصلی و… است.

شارپینو با ایجاد یک مسیرامن تلاش خود را میکند تا در کنار تعمیر از ایجاد آسیب های جدی به قطعات اصلی ابزار جلوگیری شود و برای رفع این آسیب ها مراحل رفع زنگ زدگی،فرم دهی، تیز کردن و… انجام میشود تا هرچه بهتر ابزار را ریکاوری کند.

درباره شارپینو

تیم شارپینو کار تحقیق و توسعه خودرا زیر نظر دکتر حسنعلی شفیعی و در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی شروع کرد و با انجام تحقیق وتجربه روی ابزار اسقاطی دانشگاه شهید بهشتی مراحل و روش های تعمیر ابزار ارتودنسی و دندان پزشکی را پیدا کرد.

شارپینو ابزار های ارتودنسی از قبیل : انواع کاتر، انواع اند کاتر، سپریتور، انواع متیو، وینگارت، پلایر وایر بندینگ دنتاروم (پلایر 139) ودر ابزار دندان پزشکی از قبیل : انواع سوند، انواع کورت ، انواع پروب، انواع پنس ، انواع قلم ترمیمی و… . را تعمیر میکند.

برای تعمیرات پلایر ارتودنسی چه باید کرد؟
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *